• 25.05.09, 18:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mihkel Pillak MinuEMT kampaaniast: Rem acu tetigisti, EMT!

Rem acu tetigisti, EMT!* Ma kujutan ette, et mobiilsideoperaatorite jaoks on viimased nii kümme-viisteist aastat olnud päris paras peavalu, et järjest uute pakettidega tarbijate ette tulla.
Ma võin küll eksida, aga mul on küll kohati selline tunne, et alates sellest hetkest, kui võrgud lõpuks püsti ja enam-vähem toimima said, pole mobiilioperaatorite arendusosakonnad tegelenud muuga, kui leiutanud aina uusi ja uusi pakette. Ja reklaamiagentuurid on pidanud aegade algusest nuputama viise, kuidas igale järgmisel paketile mingi uuem ja huvitavam sõnum külge haakida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.03.25, 16:37
Wasa Resort: luksuslik sündmuskoht, mis pakub enamat kui spaapuhkust
Pärnu kauni rannapromenaadi ääres asuv Wasa Resort on midagi enamat kui lihtsalt spaahotell – see on peidetud pärl, kus saab korraldada nii unustamatuid sündmusi kui ka veeta luksuslikku puhkust. Meie elegantne ja mitmekülgne keskkond sobib ideaalselt suurejooneliste ettevõtteürituste, klassikaliste seminaride ning inspireerivate koosviibimiste jaoks, mida saab ühendada lõõgastava spaapuhkusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele