• 17.02.16, 18:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Passwordi Kuldmuna seminaril esineb Wieden + Kennedy loovjuht Vasco Vicente

Kuldmuna print/ väli/ kampaania/ ambient/ postitatud/ noored žürii esimehe Vasco Vicente nägemust heast ja töötavast välireklaamist saab kuulata 17. märtsil Passwordil Kuldmuna paralleelsessioonil.
Vasco Vicente
  • Vasco Vicente
30-aastane Vasco Vicente toimetab Wieden + Kennedy Amsterdami agentuuris loovjuhi, graafilise disaineri ja illustraatorina, luues lahendusi klientidele nagu Nike, Heineken, Citizen, EA, S7 jt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.03.25, 13:24
Reklaamkingitustest otsitakse rohkem tähendust ja personaalsust
Reklaamkingitused on turundusvallas jätkuvalt ühed kõige tõhusamad vahendid brändi nähtavuse suurendamiseks ja kliendisuhete tugevdamiseks. 2025. aasta trend näitab, et reklaamtoodete mõju on kasvamas ning tarbijad hindavad neid rohkem kui kunagi varem.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele