Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Seitse trendi sisuturunduses, mis rokivad
On selge, et sisuturundus on müügi ja turunduse tulevik. Tänasel Best Marketingi Best Practice seminaril nimetas Rootsi sisuturundusagentuuri Spoon turundusjuht Björn Owen Glad seitse trendi sisuturunduses, mis tema hinnangul rokivad su maailma.
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.